Produkty a služby

  1. Mimořádné cenové podmínky

  2. Výhodné financování

  3. Speciální sazby pojištění (POV i HAV)

  4. Financování i pro Vámi vybraný vůz

  5. Zajištění „protiúčtu“ vybraných značek při koupi nového vozu

  6. Poradenská činnost

 

 

Mimořádné cenové podmínky

 

Nabízíme mimořádné cenové podmínky na nové a ojeté vozy(automobily,užitkové vozy, motocykly, čtyřkolky, skůtry…) všech značek běžně dostupných na českém trhu.

Poptáváte vůz? Vyplňte nezávazný formulář a my Vám zašleme cenovou nabídku na vozidlo dle Vaší specifikace.

Nemáte přesnou představu o voze?Ozvěte se nám a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho pravého automobilu přesně pro Vás.

Nebo máte již jinde cenovou nabídku na Vámi vybrané vozidlo?Kontaktujte nás a my se Vám pokusíme zajistit lepší cenu.

 

Výhodné financování

 

Zajistíme pro Vás výhodné financování u našeho smluvního partnera Santander Consumer Finance, a.s.

Nabízené finanční produkty:

  1. Finanční leasing 

Co je to leasing a jaké jsou jeho výhody u Santander Consumer Finance

 


Obecně je možno rozlišit několik druhů leasingu; společnost Santander Consumer Finance a.s. poskytuje tzv. finanční leasing. Jeho podstata spočívá v přechodu vlastnického práva k financovanému předmětu z leasingové společnosti na nájemce po ukončení smluvního vztahu (leasingové smlouvy). Vlastnictví přechází na základě smluvního ujednání za předem stanovenou kupní cenu předmětu leasingu, u společnosti Santander Consumer Finance a.s. se jedná o 1 000 Kč včetně DPH.

Výhody leasingu od Santander Consumer Finance

Co můžete financovat prostřednictvím leasingu

Podmínky pro uzavření leasingové smlouvy

Podmínky leasingové smlouvy

 

Požadované doklady pro uzavření leasingové smlouvy

 

 

Fyzické osoby nepodnikatelé a OSVČ pořizující vozidlo k soukromým účelům

Fyzické osoby podnikatelé (OSVČ) pořizující vozidlo k podnikání

Právnická osoba

* Tyto doklady předkládá žadatel v případech poskytování vyšší financované částky. O konkrétních podmínkách se informujte u Vašeho prodejce.

V ojedinělých případech, kdy Santander Consumer Finance a.s. požaduje k uzavření smlouvy ručitele, předkládá ručitel potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu nebo daňové přiznání.

Santander Consumer Finance a.s. si vyhrazuje právo požadovat další dokumenty.

 

  1. Úvěr na dopravní techniku 


Úvěr na dopravní techniku je půjčka určená výhradně na financování vybraného vozidla. Vozidlo přechází po uzavření úvěrové smlouvy do vlastnictví klienta. Délka úvěrového vztahu 12 - 84 měsíců (v případě ojeté dopravní techniky záleží na stáří daného vozidla). Splátka úvěru není zatížená DPH z úroků (narozdíl od leasingu).

Výhody úvěru na dopravní techniku od Santander Consumer Finance a.s.

 

Co můžete financovat prostřednictvím úvěru na dopravní techniku

 

Podmínky pro uzavření úvěrové smlouvy

 

Podmínky úvěrové smlouvy

 

Požadované doklady pro uzavření úvěrové smlouvy

 

Fyzické osoby nepodnikatele a OSVČ pořizující vozidlo k soukromým účelům

Fyzické osoby podnikatele (OSVČ) pořizující vozidlo k podnikání

* Tyto doklady předkládá žadatel v případech poskytování vyššího úvěru. O konkrétních podmínkách se informujte u Vašeho prodejce.

V ojedinělých případech, kdy Santander Consumer Finance a.s. požaduje k uzavření smlouvy ručitele, předkládá ručitel potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu nebo daňové přiznání.

Santander Consumer Finance a.s. si vyhrazuje právo požadovat další dokumenty.

 

  1. Hotovostní půjčka

 

Co je to hotovostní půjčka

 
Jedná se o typ úvěru, kdy čerpané prostředky nejsou účelově vázány - můžete je použít podle svého uvážení a udělat tak radost sobě nebo Vašim blízkým. Současně si můžete pořídit i výhodné pojištění schopnosti splácet úvěrové splátky.

Výhody hotovostní půjčky od Santander Consumer Finance

 

Doporučujeme sjednat si předem telefonicky schůzku pro rychlé vyřízení Vaší žádosti.

 

Podmínky pro uzavření úvěrové smlouvy

Požadované podklady pro uzavření úvěrové smlouvy

 

Fyzická osoba - nepodnikatel

Fyzická osoba - podnikatel (OSVČ)

 

Pro zvýšení pravděpodobnosti schválení úvěrové smlouvy doporučujeme doložit i příjem manžela/manželky.

 

SPECIÁLNÍ SAZBY POJIŠTĚNÍ (POV i HAV)

Součástí financování jsou i speciální sazby pojištění, zákonného i havarijního, na výběr je hned několik pojišťoven.

Co je to povinné ručení

Je pojištěním, které nahrazuje dřívější zákonné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Chrání pojištěného před možným nepříznivým finančním dopadem nároků poškozeného v případě škody, způsobené provozem vozidla. Toto pojištění je povinen sjednat vlastník vozidla dle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, v platném znění.

Povinnost vlastníka může být smluvně leasingovou příp. úvěrovou smlouvou přenesena na leasingového nájemce příp. zákazníka, jako uživatele vozu. Pojištění musí být skutečně uzavřeno, jeho uzavření se prokazuje platným, pojistitelem vydaným dokladem o pojištění. Nestačí již tedy pouze zaplatit pojistné tak, jak tomu bývalo před rokem 2000.

Na jaká vozidla je nutno povinné ručení sjednat

Na každé vozidlo, které má být provozováno na veřejně přístupných pozemních komunikacích: Motocykly, tříkolky nebo čtyřkolky, osobní automobily, autobusy, nákladní automobily, speciální automobily, tahače, přípojná vozidla, traktory, pracovní stroje samojízdné, pracovní stroje přípojné, jednonápravové traktory s přívěsem a další.

Na co se pojištění vztahuje

Chrání pojištěného před možným nepříznivým finančním dopadem nároků poškozeného v případě škody, způsobené provozem vozidla.
Povinnost uhradit oprávněné nároky poškozeného, které zejména u závažnějších škod dosahují značných částek, by bez existence pojištění mnohdy na řadu let výrazně snížila životní úroveň toho, kdo je povinen vzniklou škodu uhradit. Odpovědnost provozovatele motorového vozidla za škodu způsobenou provozem jeho vozidla je přitom odpovědností objektivní, tzn. vzniká bez zavinění a zpravidla se jí nelze zprostit.

Jak můžete sjednat "povinné ručení"

Většina našich klientů využívá výhodné nabídky pojištění prostřednictvím Santander Consumer Finance a.s. u našich spolupracujících pojišťoven. Pro klienty je výhodný zejména rozsah pojistné ochrany. Jako příklad uvádíme náhradu - pojistné plnění a ceny v případě pojištění prostřednictvím Santander Consumer Finance a.s. u České pojišťovny:

Zdarma je dále součástí pojištění také asistenční služba "Klasik" v případě nehody, které standardně zahrnuje:

Povinné ručení se prostřednictvím Santander Consumer Finance a.s. sjednává ve variantě pojistného krytí Bonus Exclusive, u kterého jsou max. hranicí pro pojistné plnění

- v případě škody na věci 50 miliónů Kč
- a v případě škody na zdraví rovněž 50 miliónů Kč

Od kdy jste pojištěni a kdy Vám pojištění končí

V případě sjednání pojištění prostřednictvímSantander Consumer Finance platí:

V případě leasingu:

V případě úvěru:

 

Co je to Havarijní pojištění

 

Havarijní pojištění je pro zákazníka příp. leasingového nájemce povinné po celou dobu trvání úvěru příp. leasingu. Jestliže si je sjednáte prostřednictvím Santander Consumer Finance a.s. budete moci využít zvýhodněných podmínek, které pro Vás naše partnerské pojišťovny připravily. Jako příklad uvádíme podmínky havarijního pojištění sjednaného prostřednictvím Santander Consumer Finance a.s. u České pojišťovny, a.s., a to ihned při koupi vozu v rozsahu "All Risk" :

Pojištění se vztahuje i na doplňky a mimořádnou výbavu pojištěného vozidla uvedené v předávacím protokolu nebo jiném dokumentu souvisejícím s kupní a úvěrovou příp. leasingovou smlouvou.

Dále havarijní pojištění obsahuje zdarma:

Spoluúčast

Při havarijním pojištění se vždy sjednává tzv. "spoluúčast" ve výši 5%, min. však 5 000 Kč nebo 10%, min. však 10 000 Kč. V praxi to znamená, že pokud je škoda v případě pojistné události nižší než 5 000 nebo 10 000 Kč, hradí ji sám provozovatel vozidla. Tato spoluúčast se rovněž vždy odečítá od celkové výše pojistného plnění.

 

Od kdy jste pojištěni a kdy Vám pojištění končí

 

V případě sjednání pojištění prostřednictvím Santander Consumer Finance a.s. platí že:

Havarijní pojištění - individuální

 

Havarijní pojištění je možno uzavřít i individuálně, opět po celou dobu trvání leasingové smlouvy. Základní kritéria, která Santander Consumer Finance a.s. pro havarijní pojištění uzavřené individuálně požaduje, jsou následující:

 

Výhodné financování i pro Vámi vybraný vůz

Máte již vybrané vozidlo a pouze chce zajistit výhodné financování? Žádný problém – stačí nás kontaktovat a my Vám rádi spočítáme kalkulaci na Váš automobil.

 

Zajištění „protiúčtu“ vybraných značek při koupi nového vozu 

Chcete použít Vaše stávající vozidlo jako „akontaci“ na nový vůz? Na základě údajů o Vašem vozidle zjistíme, zda jej bude možné vykoupit u jednoho z našich partnerů.

 

PORADENSKÁ ČINNOST

Nabízíme rozsáhlé poradenství jako součást našich komplexních služeb.

Potřebujete poradit s výběrem vozu či financováním? V případě Vašich dotazů se Vám budeme rádi a plně věnovat – kontaktujte nás.

Novinky

10.05.2021
OTEVŘENO

Od 10.5.2021 máme opět otevřeno! Vážení klienti, s radostí Vám oznamujeme, že od 10.5.2021 máme znovu otevřeno dle našich otevíracích hodin. AutoFinance Consumer

27.12.2020
ZNOVU UZAVŘENO

Vážení zákazníci, z důvodu USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY Vám oznamujeme, že náš prodej vozidel probíhá od 27.12.2020 pouze ONLINE. Pokud si v naší nabídce vozidel na internetových stránkách vyberete vozidlo dle Vašich představ, kontaktujte nás telefonicky na číslech 724 795 843, 724 795 823 nebo nám zašlete nezávaznou žádost o rezervaci vozidla (info@autoconsumer.cz) a naši pracovníci Vás budou neprodleně kontaktovat. Všechna vozidla, která máme v inzerci jsou k dispozici a ve stavu popsaném v inzerátu. Možnost financování a pojištění zůstává samozřejmostí. Děkujeme za pochopení a případné dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky, či emailovou komunikací. Tým AutoFinance Consumer s.r.o.

03.12.2020
OTEVŘENO

Od 3.12.2020 máme opět otevřeno! Vážení klienti, s radostí Vám oznamujeme, že od 3.12.2020 máme znovu otevřeno dle našich otevíracích hodin. AutoFinance ConsumerKontakt

AutoFinance Consumer, s.r.o.
Podnikatelská 565
190 11, Praha 9 - Běchovice

tel./fax: +420 274 023 144
gsm: +420 724 795 863
e-mail: info@autoconsumer.cz
ICQ: 446 501 240
Skype: AutoFinanceConsumer